Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Chrzanowie

NIE będzie pełniło dyżuru wakacyjnego w 2024 roku.

............................................................................................................................................................

INFORMACJA DLA RODZICÓW

DOTYCZĄCA REKRUTACJI DZIECI NA DYŻUR WAKACYJNY w roku 2023

W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM NR 2 W CHRZANOWIE

Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Chrzanowie będzie pełniło dyżur wakacyjny.

W dniach od  03.07.2023 r. do 21.07.2023 r.

Rekrutacja  na dyżur wakacyjny obejmuje wyłącznie dzieci uczęszczające do Przedszkoli Samorządowych / oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Chrzanów.

Wnioski o przyjęcie na dyżur wakacyjny należy składać w terminie

od 01.06.2023r. do 07.06.2023r. do godz. 14:00

w placówkach, które będą pełniły dyżur.

Przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny wymaga złożenia poniższych DOKUMENTÓW

(do pobrania ze strony internetowej wybranej placówki):

1. Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola / oddziału przedszkolnego na dyżur wakacyjny
        2. Oświadczeń w celu przyjęcia dziecka do przedszkola na dyżur wakacyjny (załącznik do wniosku)

Druki dokumentów do pobrania

WNIOSEK_o_przyjecie_dziecka_na_dyzur_wakacyjny_2023.doc

oswiadczenia-rodzicow-2023.doc

Korzystanie z wychowania przedszkolnego w przedszkolach odbywa się zgodnie ze statutem i możliwościami organizacyjnymi przedszkola. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 31.03.2022 r. dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych dyrektor placówki może określić szczegółowe zasady bezpieczeństwa zdrowotnego w regulaminie placówki . Szczegółowa organizacja pracy przedszkola  zależy od liczby zgłoszonych i przyjętych dzieci.

O ostatecznej decyzji przyjęcia dziecka do przedszkola na dyżur wakacyjny zostaną Państwo powiadomieni przez dyrektora, najpóźniej do dnia 14.06.2023 r. drogą mailową lub telefonicznie.

Anna Duplak